536 931 840
serwis@automatykabram.org.pl

zamki szyfrowe, zamki na karty, zamki na kod,zamki do szlabanów, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, 3miato, Kartuzy, Sierakowice, Kościerzyna, Żukowo, Chwaszczyno, Straszyn, Pruszcz Gdański, Łęgowo, Starogard Gdański, Tczew, Nowy Dwór Gdański, województwo Pomorskie , czytniki do napędu, czytniki zamków, karty magnetyczne na kod, szyfratory, czytniki na palec, czytniki na linie papilarne, biometryczne, zamki na palec, zamki na kody, piny

Zamki szyfrowe - szyfratory do drzwi - czytniki magnetyczne - czytniki biometryczne - na linie papilarne - karty magnetyczne

Montaż zamków szyfrowych, czytników magnetycznych na karty lub karta i pin, czytniki biometryczne do otwierania szlabanów, napędów do bram lub drzwi.

Serwis, naprawa, instalacja systemów powiązanych ze sobą w jedną całość.

prox 100 506de658b05c5 copy prt12 g m prt64 kwl2 prt66em g

Czytniki i całe systemy możemy wykorzystać  do sterowania parkingami odpowiedni klienci mogą wjeżdzać na parking, lub przejścia w hotelach czy w systemach wejść do mieszkań czyli dla wspólnot mieszkaniowych.

Czytniki pracują autonomicznie lub w systemach powiązanych w całość składająca się w kilkanaście podsystemów.

Czytniki lub zamki szyfrowe możemy wykorzystać do wejść na posesję np. przed wejsciem na posesję mamy zamontowany zamek szyfrowy który odpowiednim kodem otwiera nam furtkę, bramę wjazdową lub bramę garażową, oświetlenie lub coś innego.

f11 b RFT1000

Czytniki biometryczne działają w ten sposób że nasz pracownik który podjedzie pod szlaban przyłoży palec do czytnika jednoznacznie czytnik poda lub  nie poda autoryzacji do szlabanu czy napędu bramy lub otworzy nam drzwi. W takich systuacjach bezpieczeństwo pożyczenia komuś karty jest znikome bo każdy musi podejśc pod czytnik lini papilarnych i przyłożyć palec.

Przyciski wejścia wyjścia wraz z montażem sztab magnetycznych i elektrozaczepów

10895 0 A YPW7DK EB44L S www Z004613 A PW2wwwZ006699 A APWKwww